החלפת מנוע לשער

תיקונים והחלפת מנוע לשער חשמלי

אם התקנתם שער חשמלי עם מנוע איכותי וחדש, צפו לעד חמש עשרה שנים שקטות של פעולת מנוע תקנית. אחרי פרק זמן, כאשר המנוע כבר שחוק וישן, יתכנו בו בעיות ואף יכול להיות שתדרשו בהחלפת מנוע לשער. עם חברת NEW DOOR תזכו בשירותי תיקונים מלאים לשערים חשמליים, מותאמים לדרישות התקן, לרבות החלפה של מנוע. השירותים מסופקים עבור כל סוג של שער, בין אם שער נגרר, שער מרחף, שער כנף חשמלי ועוד.

 

שירות תיקונים והחלפה

עם חברתנו תזכו בשירותי תיקונים והחלפה של מנוע לשער חשמלי מקצועיים, יעילים ומהירים. בתור התחלה, מי שהתקין אצלנו את השער זוכה לאחריות 12 חודשים עבור מנוע המערכת לרבות תיקונו והחלפתו במידת הצורך. מעבר לכך החברה מספקת שירותי תיקונים והחלפה של שערים חשמליים שלא הותקנו על ידיה. כל מקרה נבחן לגופו על ידי צוות מקצועי, המגיע למקום ובוחן את סיבת התקלה בשער החשמלי. במידת הצורך יתוקן או יוחלף המנוע של השער.

סיבות לתקלה במנוע השער

יש לא מעט סיבות שיכולות לגרום לתקלה במנוע של שער חשמלי. בתור התחלה יתכן ומדובר במנוע ישן ושחוק שהגיע הזמן להחליפו. כמו כן יתכן ומדובר במנוע לא מתאים בעוצמתו למידות ומשקל השער ולכן התקלקל. בנוסף מנועים סובלים עם הזמן מנזקי אקלים וסביבה שמאיצים תהליכי שחיקה ובלאי. תהליכי בלאי מואצים יכולים גם להיגרם עקב שימוש אינטנסיבי בשער. בכל מקרה בהגיענו לשער אנו נבחן את סיבת התקלה ונבדוק אם ניתן לתקנו או שמא יש להחליפו בחדש.

החלפה מוצלחת של מנוע

חשוב לדעת כי קיימים בשוק סוגים שונים של מנועים לשערים חשמליים שנבדלים אחד מהשני בצורת פעולתם ובמידת העוצמה וההספק שלהם. כמו כן מנועים לשערים נבדלים במערכות ההינע שלהם שיכולות להיות על בסיס הידראולי, כמנועי גיר, מנוע פניאומטי ומנוע חלזוני. הבחירה במנוע מתאים משתנה בהתאם לגודל ומשקל השער. כך למשל, מנועים הידראוליים מתאימים לשערים גדולים כמו בחניונים ומנועי חילזון לרוב ישמשו בבתים פרטיים. 

לתיקון והחלפת מנוע לשער

לתיקון והחלפת מנוע לשער, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם ניו דור בטלפון 1-700-555-700 או במייל ‫newdoor555@gmail.com‬.

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬