כריזמה, נוכחות וסגנון: השער החשמלי שלא מתפשר בשבילכם על העיצוב

שערים חשמליים הם אולי אחת ממגמות העיצוב והאסתטיקה הכי מפתיעים של השנים האחרונות. בעוד שכולנו יודעים לפאר את חלל הפנים, אנחנו שוכחים דווקא את הפרונט, שמהווה את "כרטיס הביקור" אל משכנכם הפרטי. על כן שער חשמלי לבית, לעסק או לשטחי מתחם וחברה מסוימים יכולים להגיע באינספור צורות, צבעים וסגנונות גימור שמייצרים לא רק את הנוחות המקסימלית בעת כניסת הרכב לחניה, אלא גם את הרושם המתאים כלפי חוץ.

שער גדול, פיתרון גדול

הדגם המרשים ביותר בתחום, הוא שער חשמלי מתרומם. זהו שער שמונף למעלה "כגוש אחד" בעת הפתיחה, כאשר הוא נע על גבי ציר. זהו פיתרון מושלם המתאים גם לרכבים גדולים הזקוקים למעבר חלק פנימה, אך גם לחצר הביתית הקטנה שגבולותיה לא יצטמצמו, בשל פתיחה חלקה כלפי חוץ. זהו שער רחב המאפשר נוחות מקסימלית גם לחניית רכבים מסחריים הדורשים מקום לפריקה או טעינה של מוצרים וגם לכניסה אל שטח החניה המכילה יותר מרכב אחד בו זמנית. מעבר למפגן הרושם המיוחד שנוצר לחזית המקום, השער המתרומם אטום לחלוטין ועשוי מחומרים מאסיביים ועמידים במיוחד בפני גשמים ורוחות, כך שהרכב השוהה בפנים יישאר מוגן וחף מנזקי הסביבה בכל עת.

באיזו חברה קיימת כדאי לבחור?

בשל גודלם והטכניקה בהרכבתם, חשוב מאוד לבצע התקנה מטעם חברה מקצועית בלבד, בעלת תו תקן מאת מכון התקנים והמון ניסיון מעשי בשטח. צוות החברה האדיב ילווה אתכם לאורך הבחירה בדגם הרצוי, הצבע והצורה, דרך ההתקנה בפועל ובחינת ביצוע המנגנון ופעולתו החלקה של השער ועד הפעלת מערך אחריות, שירות ותיקונים מסור ואחראי, שיגיע אליכם במהירות האפשרית אם חלילה תתגלה בעיה כלשהי.

מחפשים שער חשמלי מאיכות גבוהה, כזה שישתלב כהלכה בחלקו החיצוני של הבית שלכם ויהיה נוח ויעיל מאד? חברת ניו-דור היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים מסוגים שונים ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לסקירת כלל השירותים שמציעה החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-555-700

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬