מהם סוגי המחסומים החשמליים הקיימים?

אם ביקרתם לאחרונה בקניון, בבית החולים, במרכז המסחרי או בדירה של חברים, סביר להניח שנפגשתם עם מחסום חשמלי לחניה. מחסומים אלה מאפשרים לאורחים, לדיירים ולמשתמשים בשירותים שונים באותו מקום לסייג את הכניסה ולאפשר זרימת רכבים מסודרת ולפי התור. להבדיל משערים חשמליים למשל, המחסום עולה ויורד במהירות רבה ואיננו מייצר המתנה ממושכת. ניתן לפתוח אותו באמצעות מערכת בקרה מרחוק, הוצאת כרטיס חניה, כרטיס מגנטי, שלט רחוק ועוד שלל פתרונות אפשריים ומגוונים.

כנגד ארבעה מחסומים דיברה החניה:

מחסום זרוע – מחסום חשמלי לחנייה מהסוג הנפוץ והמוכר ביותר, שבו הזרוע עולה ויורדת בקלות. עליה מותקנת עינית מיוחדת שתמנע מהמחסום להיסגר אם עומד בקו הסגירה רכב תקוע או הולך רגל. מחסום הזרוע מתאים הן לחניונים פרטיים והן ציבוריים, כאשר בחניה הפרטית הפתיחה והסגירה יתבצעו באמצעות הגדרה אוטומטית של חיישן המזהה את הרכב של הדייר.

מחסום זרוע וילון – ורסיה נוספת של המחסום מהסוג המוכר, כאשר מצורף אליה במקרה זה מעין וילון המתרומם יחד עם הזרוע, כמו גימור נוסף שיושב על חלקו התחתון של המחסום. זהו מחסום בולט יותר לעין וניתן להבחין בו למרחוק, פיתרון אטרקטיבי לחניות שהכניסה אליהן מתבצעת מתוך כביש רחב ויש צורך בהבלטה מיוחדת לשם הבטיחות.

מחסום דוקרנים – כאשר הכניסה אסורה מצד מסוים אל החניה, יונח לרוב מחסום הדוקרנים שלא יאפשר מעבר בשום דרך. מחסום זה הוא אשף בשמירה על הסדר הטוב בתוך מתחם החניה והוא מתיר יציאה בלבד מאותו כיוון. חובה להציב שלט אזהרה מתאים יחד עם הצבת המחסום.

עמודי חנייה – מבין שלל הדגמים של מחסומים חשמליים לחניה, זהו הדגם המיועד בדרך כלל לצרכי בטחון ועשוי לרוב מעמודי מתכת איתנים שיורדים מתחת לאדמה כאשר מותרת הכניסה לאותו הרכב.

יתרונות המחסומים:
קלילות יתרה, התקנה פשוטה, מחיר נוח, בטיחות ושרידות לטווח הארוך, הם שהופכים את המחסומים לרבי שימוש ופופולריים מאוד לחניות מכל הסוגים. על מנת שלא לפגוע באחד היתרונות חשוב להיעזר בחברה מקצועית ומנוסה שיש ברשותה את כל האמצעים לספק לכם שירות מלא בכל עת.

מעוניינים להתקין מחסום חשמלי בחנייה, הצמודה לביתכם? איכות, בטיחות וגם מחיר הוגן הם פרמטרים שחשובים לכם? חברת ניו-דור היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה בהתקנה ובתיקון שערים חשמליים וגם מחסומים חשמליים לחניה, ומביאה אתה מקצועיות וניסיון רב בתחום. לקבלת פרטים נוספים על המחסומים, לחצו כאן או התקשרו ל – 1700-555-700

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬