מנועי כנף

שערי כנף הם פתרון מצוין עבור חניונים המותקנים בבתים פרטיים, קניונים, מוסדות ציבוריים, כניסה לבנייני משרדים, מוסדות ועוד מיני מקומות שונים. מכיוון ששערים אלו נועדו כדי לתת פתרון נהדר שהוא שמירה על פרטיות הדיירים ומניעת חדירה של גורמים עוינים, עליהם להיות עוצמתיים וחזקים וכמובן להיפתח במהירות כאשר דיירים מורשים מגיעים למקום. על עוצמת הפתיחה והסגירה של שערים אלה אחראים מנועי כנף, וככל שהעוצמה שלהם תהיה יותר וחזקה ותתאים לאופי השער, כך הם יפתחו ביתר קלות ויאפשרו לדיירים המגיעים עם רכבם להיכנס למקום, ולכן כאשר בוחרים מנוע עבור שער כנף ישנה חשיבות לרבה לבחירה מקצועית שתשרת את המטרה.

שערי כנף הם למעשה שערים המובנים כמעיין שתי יחידות כנפיים הנפתחות לצדדים ומאפשרות כניסה מהירה של רכבים, אולם ניתן למצוא שערי כנף המכילים רק כנף אחת, שאז יש צורך בעוצמת מנוע נמוכה יותר. מובן שהכל נמדד בסופו של דבר על פי משקל השער, תדירות השימוש, סוג השער, מידות השער ופרמטרים שונים אחרים.

באילו מקרים יש צורך לרכוש מנועי כנף?

כאשר המנוע התקלקל – תקלה במנוע היא די נפוצה בשערים חשמליים מסוגים שונים, כיוון שלמנוע יש תוחלת חיים של בערך עשור. במקרה זה, השער לא יפעל או שהוא יתקע באמצע ולא יוכלו לצאת ולהיכנס לחניון. במקרה זה, מומלץ להזמין בעל מקצוע המומחה לתיקון שערי כנף כדי שיבחן האם מדובר בתקלת מנוע או בכלל מדובר על תקלה בלוח הפיקוד. כאשר הוא הבחין כי מדובר במנוע תקול, ברוב המקרים אין מנוס אלה להחליף למנוע חדש.

החלפת פתיחה מידנית וחשמלית – פעמים רבות אנשים מעוניינים בשער חשמלי, אך עלותו גבוהה ויש ברשותם שער ידני, ולכן יש צורך להתקין מנועי כנף ולוח פיקוד על מנת לאפשר לדיירים לפתוח את השער על ידי שלט, סלולר או על ידי חיישנים. במקרה זה, יש צורך לבצע התאמה מלאה של המנוע לשער הדרוש במטרה שיפעל בצורה תקינה ויאפשר פתיחה וסגירה מהירים ביותר.

להזמין רק מנועים איכותיים

ישנם סוגים שונים של מנועים ומתורצות שונות, ולכן חשוב לוודא בראש ובראשונה כי מדובר במנועי כנף המותאמים לסוג השער שברשותכם. לאחר מכן, יש צורך להתקין את המנוע בצורה מקצועית רק על ידי בעל מקצוע המומחה בתחום. בעת רכישת המנוע יש לקבל אחריות מלאה על המנוע כמו גם ההתקנה, כך שאם תהיה בעיה בהמשך יהיה לכם למי לפנות.

מנועי כנף

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬