שכפול שלטים לשערים חשמליים

שכפול שלטים לשערים חשמליים מגורם מקצועי ואמין

 

שלט לשער חשמלי מסופק בעת התקנת השער והוא מאפשר לפתחו בנוחות ללא צורך לצאת מהרכב או להיות תלוי ברמת הקליטה של הטלפון הסלולארי. השלט מעביר למרכז הבקרה של השער פקודה שמובילה לפתיחתו. מדובר באמצעי יעיל ומבוקש לפתיחת שערים חשמליים, אך מה עושים אם השלט אבד או כשיש צורך בשלט נוסף? פונים לחברת NEW DOOR לשם שכפולו באופן מהיר ובטוח.

 

שכפול שלט לכל צורך

 

חברתנו מספקת שירותי שכפול שלטים לשערים חשמליים בהתאמה מלאה לסוג השער והדגם שלו ועבור כל צורך. כך למשל, הצורך בשכפול שלטים לשערים עולה בגין שלט שאבד או נהרס. כמו כן אנו משכפלים שלטים במקרים בהם יש צורך בשלט נוסף לבעלי היתר. בנוסף, במקרה ומדובר בשלט שנגנב אנו ממליצים להזמין טכנאי על מנת למחוק אותם מהפיקוד ולאחר מכן לקודד מחדש. חברתנו גם מתקנת שלטים קיימים.

 

שלט מקורי ולא אוניברסאלי

 

אנו לא ממליצים ללקוחותינו לבחור בשלט אוניברסאלי עבור השער החשמלי שלהם, בהיותו שלט אוטומטי שיכול להתאים לכל שער, אלא לבחור בשלט מקורי ואיכותי. הסיבה לכך היא שאם שלט אוניברסאלי לשער נגנב הוא מאפשר חדירה לא רק לשער שלכם אלא לכל שער אחר שיבחר בו. מעבר לכך במידה ושלט אוניברסאלי מתקלקל ולא קיים שלט מקורי, לא אחת יהיה קשה לשחזר את השלט.

 

תהליך שכפול שלטים לשערים 

 

שלטים לשערים חשמליים פועלים באמצעות העברה של תדרים לשם סגירת ופתיחת השער. בעת שכפול שלט חדש לשער מקדדים אותו על ידי העברה של אותו תדר שכבר קיים בשלט המקורי. יש לציין כי כל חברת שערים מייצרת שלטים ייעודיים עבורם ולחברתנו יש את היכולת לזהות כל סוג של שלט ולהתאים עבורו קוד מתאים. כמו כן מרבית השלטים לשערים חשמליים מבוססים על קוד משתנה המכונה בלועזית ROLLING CODE. שלטים אלו הופכים ליותר ויותר מתקדמים, עם תדרים שונים ועל בסיס קידוד אלגוריתמי חכם. 

 

לשכפול שלטים לשערים

 

לשכפול שלטים לשערים, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם ניו דור בטלפון 1-700-555-700 או במייל ‫newdoor555@gmail.com‬.

 

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬