שלטים למחסומים

מחסומים לחניונים ומקומות מסווגים הם נהדרים עבור שמירה על פרטיות, כמו גם הצורך לשמור על רכבים מפני גנבות, ולכן לא פלא כי מחסומים ושערים חשמליים הם חלק מהנוף בבניינים ציבוריים ופרטיים כאחד. ישנם סוגים רבים של מחסומים, כאשר רובם מגיעים עם מוט ומאפשרים כניסה לרכבים רק על ידי פתיחה של המוט באמצעות שלט, דרך הסלולר, דרך חיישנים או דרך עמדת כרטוס המבצעת תשלום בחניונים ציבוריים. ברוב החניונים הללו ישנו צורך להיעזר בשלטים למחסומים המאפשרים לחיצה על השלט וכניסה למקום. תפקידו של השלט להעביר פקודה ללוח הפיקוד המותקן בסמוך למחסום וכך לאפשר למחסום להיפתח וכלי הרכב יוכלו לעבור בקלות רבה. הסגירה של השער תעשה באופן אוטומטי, כאשר ישנה עינית המזהה כי אין רכב או אדם מתחת למחסום ורק אז המחסום יורד מטה ונסגר.

סוגים שונים של שלטים למחסומים

ישנם סוגים שונים של שלטים למחסומים, כאשר רובם נראים זהים לחלוטין כלפי חוץ, יחד עם זאת השוני הוא באיכות של השלט ועיצובו. ישנם שלטים העמידים מפני חדירת מים, ישנם שלטים שיכולים לפתוח שלטים ממרחק קצר או ממרחק גדול יותר, ישנם שלטים המעוצבים בטוב טעם עם מחסום המגן על הכפתורים מפני דירת אבק ולכלוך ועוד סוגים שונים לבחירה. מובן שיש צורך להזמין את השלטים רק אצל מומחים בתחום, כך שהם יוכלו להתאים את השלט על פי הצורך ועל פי המרחק הרצוי, מה שיאפשר לכם לפתוח את השער לאורחים גם ממרחק רב של 360 מעלות ואפילו בטווח של בסביבות 30 מטר בקו ישיר ואף יותר.

שכפול וקידוד שלטים למחסומים

חברות המציעות שלטים למחסומים מציעות שכפול שלטים, כך שאם השלט אבד, נגנב או נשפך עליו מים והוא אינו פועל, ישנה אפשרות להביא שלט זהה והם מבצעים את קידוד השלט בכדי לפתוח את השער ביתר קלות. ישנן חברות המציעות אף הגיעה עד לבית הלקוח וביצוע החלפת השלט במקום, ולכן אין צורך כלל לצאת מהבית או מהמשרד, פשוט מזמינים שירות עד הבית. את השירות ניתן למצוא באתרי אינטרנט שונים של חברות המספקות התקנת מחסומים ושערים חשמליים ובין היתר גם שירות שכפול וקידוד שלטים. חברות אלה לרוב מפרסמות טלפון ליצירת קשר על גבי השערים, או מחזיקות באתרי אינטרנט דרכם ניתן ליצור קשר עם החברה ולקבל פרטים נוספים אודות שירותי החברה.

שלטים למחסומים

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬