שלטים לשערים

שערים חשמליים הם נפוצים במגוון רב של מקומות, אם זה בבתים פרטיים, מבנים ציבוריים, משרדים, קניונים ובכלל כמעט בכל מקום ב יש חניון. השערים הללו שומרים על פרטיותם של הדיירים או האנשים העובדים במבנים, כך שהחניה תהיה שלכם ואף אדם לא יוכל להיכנס ללא הרשאה. כמו כן, שערים אלה נהדרים לשמירה על הרכבים מפני גנבות וונדליזם, כך שמדובר במוצר שהוא חובה עבור כל חניון. רוב השערים הקיימים כיום בשוק הם חשמליים הנפתחים על ידי שלטים לשערים הנותנים פקודה ללוח הפיקוד וכך השער נפתח. קיימים מגוון רב של סוגי שערים, חלקם שערי כנף, שערים קונזוליים, דו כנפיים, שערים נגררים ועוד מיני רבים. מה שמשותף לכול השערים הללו הוא השלט המאפשר את פתיחת השער ביתר קלות. מובן שישנם שערים שיכולים להיפתח על ידי פקודה בסלולר, על ידי העברת כרטיס בעמדה או על ידי שומר אבל השערים הפופולריים הם על ידי פתיחה עם שלט.

פעמים רבות דייר הבניין או בעלי המשרדים השוכנים בבניינים אלה זקוקים לשכפול שלטים לשערים, אם זה כתוצאה מאובדן או גנבת השלט, שלט שנהרס, שלט שנרטב ממים ועוד מקרים רבים. כמו כן, פעמים רבות יש צורך להחליף את כל השלטים בשל החלפת לוח הפיקוד או החלפת השער בבניין, ולכן גם במקרה זה יש צורך להיעזר בחברות המציעות שלטים לשערים.

כיצד ניתן למצוא חברה אמינה לשכפול שלטים?

כמו בכל שירות אחר שאנו מקבלים, עלינו לבחור את החברה האמינה והמקצועית ביותר כדי שתעניק לנו שירות, וכאשר מדובר בשלט לרכב הדבר חשוב פי כמה וכמה, הרי וודאי לא תרצו להישאר תקועים מחוץ לחניות עם שלט שאינו תקין, לכן, חשוב לבחור בחברה מקצועית המתמחה בתחום זה. את החברות המקצועיות תוכלו למצוא על ידי מדבקה אשר לרוב מודבקת על גבי השער המציעה את שירות זה. כמו כן, תוכלו לקבל המלצה מחברים או שכנים ששכפלו שלטים לשערים לאחרונה ואכן היו מרוצים. חשוב לציין כי כיום חברות רבות מעניקות שירות שכפול שלטים לשערים עד הבית, כך שתוכלו להזמין את השירות עד לפתח ביתכם. 

חברת ניו דור מספקת שירות מלא עבור שערים ומחסומים חשמליים לבתים פרטיים, גופים מוסדיים וציבוריים וכו', כמו גם אספקת אביזרים משלימים עבור שערים ומחסומים ובניהם גם שירות שכפול וקידוד שלטים על ידי ציוד חדשני בצורה מקצועית ביותר. 

 

שלטים לשערים חשמליים

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬