דלתות הזזה

דלתות הזזה מוכרות לנו היטב מארונות הזזה בבתים פרטיים, אך לא רק. דלתות אלה משמשות גם למגוון רב של מקומות ציבוריים, עסקים, חנויות ומוסדות ולמעשה בכל מקום בו דרושה כניסה אוטומטית ומהירה. דלתות הזזה לרוב יהיו חשמליות ונפתחות באופן אוטומטי המאפשרות גישה פרקטית ונוחה עבור אורחים המגיעים למקום, יחד עם זאת ניתן למצוא גם דלתות הזזה ידניות המאפשרות פתיחה ידנית של הדלת כלפי הצידה. דלתות הזזה אוטומטיות הן נפוצות יותר בשל היתרונות הרבים שלהם, הרי הן פעולות בעזרת חיישנים המזהים דמות מתקרבת וכך הדלתות נפתחות לצדדים, חלקן יהיה דלתות בעלות שתי כנפיים הנפתחות לצדדים בצורה מהירה, יחד עם זאת ניתן למצוא דלתות המכילות כנף אחת בודדת הנפתחת כלפי הצידה, והוא מיועד עבור פתחים קטנים יותר.

היתרונות של דלתות הזזה

נוחות עבור אורחי המקום – דלת הזזה מאפשרת כניסה ידידותית ונוחה עבור אורחי המקום, שכן הם אינם זקוקים לפתוח את ידית הדלת ולהיכנס, הדלתות פשוט נפתחות באופן אוטומטי או על ידי פתיחה ידנית קלה. אופציה זאת משדרגת את חוות השהות במקום, בעיקר אם מדובר על אנשים המגיעים עם ידיים מלאות בשקיות או עם עגלות קנייה או עגלות ילדים.

חיסכון באנרגיה – דלתות הזזה מאפשרות שמירה על מיזוג החלל, כיוון שהן נפתחות רק כאשר אדם מגיע למקום ונסגרות באופן אוטומטי, כך שהחלל נשאר ממוזג תמיד והמזגן אינו מתאמץ בכדי למזג את החלל, כך שבעלי חנויות יוכלו לחסוך באנרגיה.

אפשרות התקנת אביזרים משלמים – ניתן להתקין מגוון אביזרים משלמים לדלתות הזזה כגון – עיניות בטחון המאפשרות את פתיחת הדלת כאשר ישנו אדם בפתח החנות, אפשרות סגירה על ידי זרוע במקרה של דלת הזזה ידנית, מסילת גלגלית לסגירה ידנית מהירה של הדלת ועוד מגוון אביזרי בטיחות ואביזרים שנועדו לשמור על מראה אסתטי של הדלת.

לסיכום, דלתות הזזה הן פתרון נהדר עבור מגוון רב של חללים, יחד עם זאת יש לבחור במתקין מיומן לצורך להתאמת הדלת לפתח והתקנה בטיחותית מקצועית שתשרת את באי המקום ביום יום.

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬

    תפריט נגישות