מחסומים חשמליים

מחסומים חשמליים הם מאפשרים לנו לשמור על פרטיות בכך שהם מונעים כניסה של רכבים או אנשים שאינם מורשים להיכנס לשטח מסוים. את המחסומים ניתן לראות במקומות שונים כגון – כניסה לחניונים פרטיים של בניינים, בתים פרטיים, משרדים, קניונים, מוסדות ציבוריים או פרטיים ובמקומות נוספים אחרים. ישנם סוגים שונים של מחסומים, כאשר חלקם משמשים למניעת כניסה לחניון גדול וחלקם מיוחדים למנוע כניסה לחניון אחד בודד. ישנם מחסומים חשמליים מתקפלים, עם מנעול ועוד. למעשה, חלקם חשמליים וחלקם נפתחים ונסגרים בצורה ידנית, כאשר הנוחים ביותר הם כמובן החשמליים המאפשרים פתיחה וסגירה באמצעות שלט, סלולר או חיישנים.

הכירו את סוגי מחסומים חשמליים לחניונים

מחסום זרוע – מדובר במחסום הנפוץ ביותר עבור חניונים וניתן למצוא אותו במגוון מקומות פרטיים וציבוריים. מדובר על זרוע העולה ויורדת ותהיה מותקנת עינית המונעת את סגירת המחסום כאשר המקום אינו פנוי. בחניונים פרטיים הפתיחה תהיה על ידי שלט והסגירה תעשה באופן אוטומטי כאשר המקום פנוי, ובחניונים ציבוריים המחסום יופעל אוטומטי לאחר תשלום או העברת כרטיס מנוי.

עמודי חנייה – מדובר על מחסום הנחשב לביטחוני העשוי מעמודי מתכת חזקים אשר טמונים באדמה המכילים בוכנות מיוחדות. כאשר המחסום נמצא במצב רגיל העמודים מוכנסים לאדמה על ידי הבוכנות ואינם בולטים מעל פני השטח, מה שמאפשר לרכבים לעבוד ללא כל שום בעיה. וכאשר המחסום פעיל העמודים יהיה בולטים ולא יאפשרו כניסה של רכבים למקום.

מחסום זרוע וילון – ישנה גרסה נוספת של מחסומים חשמליים הנראים ממש כמו מחסומי זרוע רגילים עם מוט בודד, אולם כאשר הזרוע מתרוממת ישנו סוג של וילון המתרומם יחד עם הזרוע. מחסום הוילון הוא בולט יותר לעין מאשר כל מחסום חשמלי אחר, עוד ממש מרחוק וקשה שלא להבחין בו, כיוון שהוא מכיל תוספת נוספת ולא רק זרוע. מחסומים אלה נפוצים במיוחד במחסומים של רכבות, שאז ישנה חשיבות רבה להבחנה במחסומים אלה לצרכי בטיחות.

מחסום דוקרנים – כולנו מכירים את מחסומי הדוקרנים אותם לרוב מציבים ביציאה מחניונים ציבוריים שם החנייה בתשלום, המאפשרים מעבר חד כיווני של רכבים. רכב אשר נוסע לכיוון היציאה פשוט מדלג באלגנטיות על המחסום מבלי כל מפגע, אולם רכב שיגיע מהצג הלא נכון אשר ייסע מהכיוון הנגדי יגרום נזק לצמיגי הרכב. ולכן חובה להציב שלט אזהרה במקום.

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬

    תפריט נגישות