שערים חשמליים

שערים חשמליים נמצאים בכל מקום ומהווים אמצעי בטיחות מושלם לצד שמירה על פרטיות עבור הדיירים מפני כניסת זרים או כניסת רכבים לחנייה הפרטית. שערים אלה מיועדים למגזר הפרטי והציבורי, כאשר בתחום הפרטי הם משמשים כשער חנייה לחצר או עבור שער כניסה לחניון. בתחום הציבורי, שערים חשמליים משמשים למטרות מגוונות יותר כמו - שמירה על חניונים, למנוע כניסת רכבים לשטחים פרטיים וציבוריים שונים, חסימת דרכי גישה למתחמים ביטחוניים או מסחריים וכו'. ישנם סוגים שונים של שערים חשמליים, כאשר לכל אחד מהם קיים ייעוד משלו, כמו גם ישנם עיצובים סטנדרטיים וישנם עיצובים ופרזולים מיוחדים אשר מתאימים לזירה העיצובית המודרנית.

הכירו את השערים החשמליים הפופולריים בשוק

שערי הזזה חשמליים – שערים אלו מכונים גם שערי גרירה, הם מאסיביים ועשויים מפלדה או מלוחות מתכת. שערים אלו יכולים להיפתח בכמה אופציות: אופקי, צידי, כלפי מעלה או בתוך נישה מוסתרת בקיר. ככל שהשער יהיה כבד יותר, כך תידרשנה מסילות חזקות שיוכלו לשאת את משקל השער ולאפשר לו להיפתח ביתר קלות. שערי הזזה מתאימים לבתים פרטיים וציבוריים וניתן למצוא אותם במגוון רב של עיצובים ופרזולים מיוחדים לצג שילוב חומרים נוספים כמו זכוכית דקורטיבית ומגוון טקסטורות יפיפיות.

שערי כנף חשמליים – שערים אלו נעים על גבי ציר הנשלט באמצעות שלט. ניתן לבחור את סוג הפתיחה והסגירה על פי הצורך והם אידיאלים עבור בתים פרטיים. שערי כנף חשמליים מיוצרים לרוב מברזל שהוא חומר חזק וניתן למצוא אותו במגוון עיצובים וטקסטורות ואף שילובים של זכוכית דקורטיבית, עץ ומגוון פרזולים מיוחדים.

שערי הזזה הנעים על מסילות – שערים אלו ינועו על גבי מסילות המקובעות לקרקע, ולרוב הן יכילו שערים גדולים ומאסיביים עם שתי יחידות, כאשר כל אחת מהן יכולה להיפתח לכיוון מנוגד, או  כיחידה אחת הנגררת לכיוון אחד. שערים אלו יתאימו עבור מפעלים, חניונים, כשערים לחניות בבתים פרטיים ואפילו כשערים לישובים וקיבוצים.

שער הזזה קונוזולי – מדובר בשער המכונה גם שער מרחף, כיוון שהוא אינו דורש מסילה המותקנת על גבי הקרקע, ולכן הוא בעל מראה אסתטי מיוחד. השער עצמו נפתח לצד אחד, כאשר הוא מיוצב על ידי גשר או מסילה צידית וגם על ידי מנוע עוצמתי המעניקים לו את התמיכה לה הוא זקוק. שערים אלו מתאימים למגוון מטרות כמו- לבתים פרטיים, כניסה לחניונים, כניסה למפעלים או כשער לישובים וקיבוצים. 

 

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬

    תפריט נגישות