תריסים חשמליים

השלבים הישנים והתריסים העשויים מפלסטיק די נעלמו מהעולם, וכיום בבתים פרטיים חדשנים מתקינים רק תריסים חשמליים מאסיביים המאפשרים פתיחה וסגירה על ידי מתג או שלט חכם. תריסים חשמליים מוכרים לנו גם מהתחום העסקי, שהרי הם המאפשרים לבעלי חנויות ומפעלים לסגור את העסק בצורה נוחה ללא כל דרישה להתקין דלת רגילה, אלא פשוט ללחוץ על מתג, או להוריד את התריס בצורה ידנית ולסגור את העסק בקלות רבה בסוף היום. תריסים חשמליים אלה שונים מאותם תריסים המותקנים בבתים פרטיים, כיוון שהם מאסיביים יותר ועשויים מברזל, מתכת או פלדה מגולוונת חזקה במיוחד. 

לאילו עסקים מתאימים תריסים חשמליים?

תריסים חשמליים או ידניים מתאימים לכל סוגי העסקים, וישנם כאלה המתקינים את התריס בנוסף לדלת הזכוכית המרשימה הניצבת בכניסה לבית העסק לצורך הגנה מפני פורצים. תריסים חשמליים יכולים להיות אטומים לגמרי או עם רווחים גדולים, כמובן הכל עניין של עיצוב ורצון מצד בעל העסק. את התריסים החשמליים ניתן לראות במגוון בתי עסקים כדוגמת – חנויות בקניונים, חנויות במרכזים מסחריים, בשווקים, במוסכים, במפעלים, במחסנים ובמגוון מקומות נוספים, כאשר תפקידם לסגור את העסק בצורה הרמטית ולהקנות לבעל העסק ביטחון מפני פריצות לעסק.

כיצד בוחרים חברה להתקנת תריסים חשמליים?

התקנת תריסים חשמליים היא מורכבת ודורשת יד מקצועית שתבצע את התהליך בצורה מקצועית ביותר, החל משלב התאמת התריסים לבעל העסק על פי הצורך, אופי המקום, החוזק הרצוי וסוג הנעילה. ישנם תריסים שהם חשמליים, שהם הנוחים המומלצים ביותר, ישנם תריסים הנסגרים בצורת שער עם מנעול וישנם תריסים ידניים אותם מורידים מלמעלה כלפי מטה בצורה ידנית ונועלים אותם בעזרת מנעול מאסיבי חזק. התריסים יהיו מגולגלים בתוך קופסה גדולה מעל התריס, כלומר בעת סגירת התריס הוא יהיה מגולגל מעלה ובעת פתיחתו הוא יתיישר כלפי מטה, ולכן ישנה חשיבות רבה להתקנה מקצועית של התריסים.

בעת בחירת חברה המציעה התקנת תריסים חשמליים לעסקים, יש לבחור חברה בעלת ניסיון רב בתחום זה, חברה המעניקה אחריות מלאה על התריס ועל ההתקנה לתקופה של לפחות שנה, חברה המספקת תריסים איכותיים של מותגים מוכרים, חברה בעלת המלצות מלקוחות קודמים, חברה עם מוניטין, חברה אמינה וחברה העומדת בזמנים. 

בואו נדבר

1-700-555-700

‫newdoor555@gmail.com‬

    תפריט נגישות